Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace Zaječická hořká 0,5l - PET

Popis produktu

Rozpouští obsah střev, díky tomu je její užití bez nežádoucích vedlejších efektů. Tato legenda světového lékařství je po staletí známá a oblíbená pro svůj spolehlivý projímavý účinek. Evropská šlechta navštěvovala Teplické lázně kvůli účinku Zaječické při „čištění krve“. Zaječická hořká sůl byla záhy (F. Hoffmann 1726) shledána jako lepší než hořká sůl epsomská. Dnes už víme, že tento detoxikační vliv přičítáme blahodárnému vlivu síranů zaječické hořké soli při metabolizaci a vylučování toxinů z těla.

Zaječická je dobře snášena i nejcitlivějším organizmem včetně dětského a je možné jí užívat dlouhodobě či trvale například v pooperačních stavech střev, při dlouhodobém pobytu na lůžku a při hemoroidech.

Zaječická je balena v přírodním stavu bez úprav.

Případný sediment je nezávadný přírodní jev.

UŽÍVÁNÍ Zaječické:

Rychlý a spolehlivý projímavý účinek

Při normální dávce cca 4 dcl působí velice rychle šetrným projímavým účinkem. Zaječická rozpouští obsah střev. Působí pouze tehdy, pokud má skutečně působit a působí rychle a spolehlivě.

Spolehlivé účinky tvoří staletý recept na oblíbenost Zaječické hořké vody u zákazníků. Je tedy velmi osvědčeným pomocníkem při zácpě.

Sláva Zaječické hořké vody pochází již z doby bez všudypřítomné reklamy. Z doby kdy účinek přípravku musel být opravdu zaručený a spolehlivý, jinak by se o něm povědomí nikdy nerozšířilo. Hořkou chuť Zaječické hořké vody lze úplně odstranit smísením s Bílinskou kyselkou. Tento postup se v lázních hojně doporučuje.

Lidé bez skutečných střevních obtíží nepozorují po vypití Zaječické hořké vody výrazný nepříjemný efekt.

Zaječická jako přírodní regulativ zažívání

Hodí se zvláště k déletrvajícímu užívání při chronické ochablosti střev a dalších potížích se zažíváním. Při slabých dávkách, cca 1 dcl před spaním působí jako přírodní regulativ k vytvoření pravidelného zažívacího rytmu, k vyprázdnění dojde až následujícího rána.

Zaječická hořká voda je s velkou oblibou používána pro úpravu metabolizmu při udržování štíhlé linie, pro fitness a jiné sporty pro celkové urychlení samočistících schopností lidského organizmu díky blahodárnému vlivu zaječické hořké soli.

PITNÁ KŮRA Zaječická – všeobecné pokyny:

Dospělí: 0,1 až 0,4 litru (1/2 až 2 sklenky Zaječické hořké vody) ráno na lačný žaludek nebo večer před spaním. Užití před spaním nezpůsobuje nežádoucí jevy, protože se nevytvoří obtížné plyny a vyprázdnění následuje až příštího rána.

Děti a slabé osoby:

Plnou polévkovou lžíci po jedné až dvou hodinách.  

Kationty mg/l

Anionty mg/l

Sodík Na+ 1 642

Fluorid F– 2,76

Draslík K+ 646

Chlorid Cl– 323

Zinek Zn2+ 0,056

Síran SO42- 20 026

Hořčík Mg2+ 4 597

Hydrogenuhličitan HCO3– 2 333

Vápník Ca2+ 451

Jodid I– 0,488

Lithium Li+ 5,6

Bromid Br– 2,0

Nedisociované součásti mg/l

Kyselina kŕemičitá H2SiO3 33,6

Celková mineralizace Zaječické hořké vody 31 292 pH Zaječické hořké vody při 25 °C 7,62

Osmotický tlak Zaječické hořké vody 1430 kPa

BARNEOLOGICKÉ ZAŘAZENÍ

Zaječická hořká voda je takzvaná „pravá hořká voda“, nejčistší hořkosolný pramen světa. Tato pravá hořká voda sírano-hořečnatého typu obsahuje převážný podíl „hořké soli“. Hořká sůl. tedy síran hořečnatý, se nazývá též epsomská sůl. Dále se hořké vody dělí na nepravé hořké vody sírano-hořečnato-sodného typu a solanky. Ty obsahují glauberovu sůl a kuchyňskou sůl a jsou proto nevhodné pro dlouhodobé užívání.

OBSAH: 0,5l

Recenze Zaječická hořká 0,5l - PET (29)

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.