Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Vody San Pellegrino

Partner sekce

GastroKlub.cz GastroKlub.cz
www.gastroklub.czSan Pellegrino minerální voda jemně perlivá sklo 16 x 0,75 l

Produkt je dodáván ve vratných zálohovaných obalech s přirážkou Kč 156,- /přepravka 60,- a lahev 6,-/, která bude připočtena k ceně produktu. Pouze přímý odběr, nezasíláme!

Uložit ke srovnání

Sanpellegrino Acqua Panna přírodní pramenitá voda sklo 16 x 750 ml

Produkt je dodáván ve vratných zálohovaných obalech s přirážkou Kč 156,- /přepravka 60,- a lahev 6,-/, která bude připočtena k ceně produktu.Pouze přímý odběr, nezasíláme!

Uložit ke srovnání

Sanpellegrino San Pellegrino minerální voda jemně perlivá sklo 6 x 1000 ml

Produkt je dodáván ve vratných zálohovaných obalech s přirážkou Kč 96,- /přepravka 60,- a lahev 6,-/, která bude připočtena k ceně produktu. Pouze přímý odběr, nezasíláme!

Uložit ke srovnání

San Pellegrino minerální voda jemně perlivá sklo 24 x 0,25 l

Produkt je dodáván ve vratných zálohovaných obalech s přirážkou Kč 204,- /přepravka 60,- a lahev 6,-/, která bude připočtena k ceně produktu. Pouze přímý odběr, nezasíláme!

Uložit ke srovnání

San Pellegrino 0,5l

0.5 l

Jedinečná, přírodně perlivá minerální voda, pocházející z Lombardie, z provincie Bergamo. Její neutrální, čistá a minerální vůně je podpořena živou, harmonickou a komplexní...

Uložit ke srovnání

S.Pellegrino Přírodní minerální voda sycená 1l

Plněno v lázních San Pellegrino Terma Přírodní minerální voda sycená s přídavkem oxidu uhličitého

Uložit ke srovnání

1 - 6 ze 6 produktů

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Vody