Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace Bílinská kyselka 1l

Popis produktu

Stáčená ze stejného zdroje jako před staletími. Přirozeně perlivá díky vysokému obsahu volného CO2, tedy bez dodatečného sycení technickým plynem. Spojení staletími ověřených účinků s výbornou chutí stolní vody. Přirozeně pomáhá zažívání, po jídle. Generacemi prověřený přírodní prostředek proti pálení žáhy.

  • Složení: přírodní, velmi silně mineralizovaná uhličitá minerální voda se zvýšeným obsahem fluoridů a lithia z přírodního léčivého zdroje BJ-6.
  • Návod k přípravě, doporučené užívání: 100-300 ml 2 x denně (denní dávka u dospělého). Případný sediment je nezávadný přírodní jev.
  • Chemická analýza (mg/1 000 ml): Kationty: Li+ 3,85 mg, Na+ 1 760 mg, K+ 84,7 mg, Ca2+ 139,0 mg, Mg2+ 43,7 mg. Anionty: F- 5,73 mg, Cl- 237 mg, SO42- 627 mg, HCO3- 4 430 mg. Nedisoc. součásti: 63, 9 mg/l. Celková mineralizace: 7 403 mg/l. Přírodní CO2: 2 114 mg/l.
  • Skladování: Uchovávejte v chladu, chraňte před přímým slunečním světlem.

Recenze Bílinská kyselka 1l (56)

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.