Recenze Bílinská kyselka 1l

Přidáno: 4. listopadu 2013

Zakoupeno v Nápoje-online.cz

• Zdravotní důvody
  • Horší dostupnost

Je výborná, chutná, zdravá a piju ji již léta pro lidi kteří trpí některými zdravotními neduhy jako je dna, urologické a zažívací potíže je podle mého názoru velmi dobrá a navíc se dá konzumovat i jako běžná minerálka, konkurenci alespoň pro mne prostě nemá ale abych jí dostal v dostatečném množství musím pro ni přes celou Prahu, zato si pro ni mohu přijet autem až před obchod a naložit dostatečnou zásobu abych nemusel jezdit často. Je to pokrok oproti nedávné době kdy jsem si nemohl naložit větší množství, protože v obchodech kolem mého bydlištěji na pultu měli několik kusů a někdy ani to ne, snad aby dostali zákazníka do svých prodejen co nejčastěji. Také cena je zde příznivá.

Ověřený zákazník Lékárna.cz

Přidáno: 1. dubna 2012

Zakoupeno v Lékárna.cz

• S kyselkou jsem spokojená už spoustu let.
  • neznám

Zobrazuji 51 - 52 ze 52 recenzí 1 [ 2 ]